fbpx

Usługi

filmy reklamowe

Spoty reklamowe Twojej marki, produktu czy usługi możesz wykorzystać w swojej witrynie, sklepie internetowym, na platformach sprzedażowych, a także w telewizji czy eventach offline (o ile tylko znajdą się tam ekrany czy rzutniki). Profesjonalne filmy reklamowe od Dirty Door Studio tworzone są w taki sposób, aby odbiorca traktował je jako rozrywkę lub przyjemność estetyczną. Robimy reklamy, których Twoi użytkownicy nie będą chcieli pomijać. Ekonomia przekazu, wysoka jakość materiału oraz pełne pasji pomysły kreatywne pozwolą dostarczyć Twoim klientom zupełnie nowej jakości contentu video. Pozwól, że zabierzemy Cię do świata nowoczesnych filmów reklamowych, które wciągają niczym najbardziej emocjonujące seriale.

Filmy szkoleniowe

Czasami, zamiast pisać obszerne instrukcje czy tworzyć materiały szkoleniowe, których i tak nikt w całości nie przeczyta, lepiej po prostu pokazać to, co mamy do zaprezentowania. Filmy szkoleniowe i instruktażowe to sposób na przekazywanie wiedzy w nowoczesnej, łatwej w odbiorze i przystępnej formie, która nie kojarzy się z koniecznością nauki czy wertowania instrukcji.

Dobry film szkoleniowy to taki, którego oglądanie jest przyjemnością – ponieważ w przejrzysty sposób przekazuje wiedzę i bazuje na czytelnych przykładach. Jeśli więc zależy Ci, aby Twój przekaz utkwił w pamięci odbiorców – postaw na nowoczesne materiały video, które z przyjemnością stworzymy dla Ciebie w Dirty Door Studio.

motion design

W dobie wszechobecnych multimediów zwykły przekaz 2D i nawet najlepiej wykonane profesjonalne fotografie mogą okazać się niewystarczające. Wśród obecnych trendów marketingowych prym wiodą bowiem treści video oraz inne, nowocześniejsze i bardziej dynamiczne formy przekazu. Jak zatem sprawić, aby Twoja witryna, sklep online czy strona w mediach społecznościowych wyróżniały się na tle konkurencji i naprawdę przyciągały uwagę odbiorcy, budując w jego umyśle trwałe, pozytywne skojarzenia? Odpowiedzią na potrzeby Twoich użytkowników jest graphic motion – technologia wyzwalająca zupełnie nową jakość contentu video.

filmy przemysłowe

Film korporacyjny to multinarzedzie, które pomoże Ci spełnić wiele celów marketingowych jednocześnie oraz dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców niż przy reklamach tradycyjnych (ulotkach, billboardach, folderach).

Filmy reklamowe dla firm to zwięzłe i angażujące materiały, które w precyzyjny sposób opowiadają o najważniejszych cechach Twojej firmy. Dzięki nim możesz bez zbędnych słów i rozwlekłych opisów pokazać innym, czym się zajmujesz, co wyróżnia Twoje produkty oraz dlaczego warto z Tobą współpracować. Filmy korporacyjne to także materiały PR-owe – są unikatowym sposobem na budowanie wizerunku marki, w oparciu o jej wartości i wyróżniki.

filmy produktowe

Obecnie, w dobie multimediów i umacniającego się trendu na content video, zwykłe zdjęcia coraz częściej okazują się niewystarczające i zwyczajnie mało zajmujące. Tym bardziej, że coraz więcej marek i sklepów dąży do unowocześnienia przekazów produktowych.

Doskonałym na to sposobem mogą być filmy produktowe – czyli treści video, w których “głównym bohaterem” staje się Twój produkt, a porywająca fabuła kończy się happy endem w postaci sfinalizowania transakcji w koszyku użytkownika. Brzmi obiecująco? Z Dirty Door Studio masz szansę na zdobycie Oscarów kategorii sprzedaży Twoich produktów 😉

zdjęcia produktowe

Niezależnie od tego, co oferuje Twoja marka – zdjęcie produktowe ma ogromny wpływ na sukces sprzedaży! W dobie mediów społecznościowych, takich jak choćby Instagram czy Pinterest, jesteśmy przyzwyczajeni do oceniania produktów na podstawie wizualnej estetyki zdjęć.

Profesjonalne zdjęcia produktów pozwalają na ich przybliżenie odbiorcom, a także wywołanie pożądania produktu i wzbudzenie potrzeb zakupowych.