fbpx

o naszym studio

Dirty Door Studio to profesjonalne studio filmowe, które powstało jako ukoronowanie naszej wieloletniej pasji do tworzenia i montowania filmów oraz animacji. A jak to często bywa z odkrywaniem pasji, również nasze zamiłowanie do tworzenia filmów zrodziło się przypadkiem. Przygoda zaczęła się od amatorskich filmów, którymi upamiętniliśmy wydarzenia z życia grupy przyjaciół, dzieląc się nimi w wąskim gronie bliskich osób. Filmy wydały się nam na tyle wartościowe, że zaczęliśmy próbować sił z ich montowaniem – na pamiątkę, aby po latach było co wspominać. Niedługo jednak okazało się, że hobby przerodziło się w pomysł na życie i świadomość, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasi znajomi zaczęli zwracać uwagę, że to co robimy jest dobre – a amatorski montaż wchodził na coraz wyższy poziom. Z czasem uczyliśmy się zarówno nowych technik montażu, jak i coraz bardziej zaawansowanych narzędzi do obróbki materiałów video.

Od początku tej przygody minęło siedem lat – był to dla nas bardzo owocny czas, w którym z amatorów staliśmy się profesjonalistami, nabierając coraz głębszego doświadczenia. Tak powstało Dirty Door Studio, a historię nazwy firmy chętnie opowiemy przy okazji omawiania projektów, które będziemy dla Was realizować… 😉

Dziś jestesmy dumni z tego, że nasza zabawa, a później praca zaowocowała umiejętnościami, których efekty zachwycają coraz szersze grono naszych klientów – dołącz do nas i ciesz się niezwykłą jakością materiałów video dla Twojego biznesu! 

W Dirty Door Studio zajmujemy się profesjonalną realizacją filmów reklamowych na potrzeby komercyjne.
Sprawdź naszą ofertę

filmy reklamowe

filmy szkoleniowe

motion design

filmy przemysłowe

filmy produktowe

zdjęcia produktowe

Zobacz nasze realizacje i skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o profesjonalnym contencie video na miarę Twoich potrzeb!